Kapsam

Bu bildirim, SELKAP hizmetleri ve web siteleri için (toplu olarak SELKAP' in hizmetleri) geçerlidir. Topladığımız Kişisel Bilgiler ve diğer veriler;

*. SELKAP hizmetine kaydolduğunuzda veya başka bir şekilde bu tür bilgileri isteğinizle verdiğinizde kişisel bilgiler toplanır. Sizin için içeriği özelleştirmek dahil, daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunmak amacıyla, sizden aldığımız kişisel bilgileri diğer SELKAP hizmetlerinden veya üçüncü taraflardan aldığımız bilgilerle birleştirebiliriz.

*. SELKAP online deneyiminizi geliştirmek ve hizmetlerimizin kalitesini artırmak için SELKAP hizmetlerini nasıl kullandığınız hakkında bilgi edinmek amacıyla çerezler kullanır.

*. SELKAP’ın sunucuları, web sitemizi ziyaret ettiğinizde veya ürünlerimizden bazılarını kullandığınızda URL, IP adresi, tarayıcı türü ile dili ve isteğinizin tarihiyle saati dahil olmak üzere bu tür bilgileri otomatik olarak kaydeder.

Kullanımlar

*. Kişisel bilgileri, özelleştirilmiş içerik ve reklam gösteren hizmetler dahil olmak üzere, istediğiniz hizmetleri sağlamak için kullanabiliriz.

*. Kişisel bilgileri SELKAP teknolojilerini ve hizmetlerini kullanmak ve iyileştirmek için denetleme, araştırma ve analiz amacıyla da kullanabiliriz.

*. Kişisel bilgilerinizi işleme koymamız için bize yardımcı olması amacıyla üçüncü taraflardan yararlandığımızda, Gizlilik Politikamıza ve diğer gerekli gizlilik ve güvenlik önlemlerine uymalarını şart koşarız.

*. Ayrıca bu tür bilgileri yasal işlemler uyarınca, sahtekarlığı veya zarar görmeyi önleme ve ağımızla hizmetlerimizin güvenliğini sağlama amacıyla olduğu gibi bazı sınırlı durumlarda üçüncü taraflarla paylaşabiliriz.

Seçenekleriniz

*. Kişisel bilgiler isterken size mümkün olduğunca makul seçenekler sunarız. Seçenekleriniz hakkında daha fazla bilgiyi gizlilik bildirimlerinizde veya belirli hizmetler için SSS’ lerde bulabilirsiniz.

*. Bize kişisel bilgi vermeyi reddedebilirsiniz ve/veya tarayıcınızda çerez kullanılmasına izin vermeyebilirsiniz. Ancak, bunun sonucunda bazı özelliklerimiz ve hizmetlerimiz düzgün çalışmayabilir.

*. Kişisel bilgilerinize istediğiniz zaman erişebilmenizi sağlamak ve bilgilerde yanlışlık varsa düzeltmenize ve silebilmenize olanak tanımak için makul şartlarda ve iyi niyetle çaba gösteriyoruz.

Daha fazla bilgi

Gizliliğiniz ve SELKAP ile ilgili daha fazla sorunuz varsa, lütfen bize buradan ulaşın. Lütfen SELKAP' in Gizlilik Politikası ile ilgili olmayan soruları yanıtlamayacağımızı unutmayın.